FURNITURE / Tables / Table 15029232

nr 1502 9232

TABLE

stomme i trä, beklädd med kakel. Signerad Edgar Böckman. Width: 53 cm. Width: 23 cm. Height: 76 cm, wear, damages.

stomme i trä, beklädd med kakel. Signerad Edgar Böckman. Bredd: 53 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 3400

Monday November 14 2022
at 20:53:59