KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088080

nr 1408 8080

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, -44. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 58x48cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:47:28

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman