ART / Lithographs / Litograph in colors 14413346
nr 1441 3346
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
2 pcs, Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Signed, composition. Sheet: 62x88cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st, Signerade, komposition. Bladets mått: 62x88cm, oramade lösa blad
Monday January 10 2022
at 19:09:32