ART / Oil paintings / Oil painting 14688211
nr 1468 8211
OIL PAINTING
unidentified artist, vik, unsigned. Oil on canvas, 60x73, unframed,
Oidentifierad konstnär, vik, osignerad. Olja på duk, 60x73, oramad
SEK 100
Tuesday May 24 2022
at 18:39:08
24/5 17:04:24