FURNITURE / Furniture Sets / Furniture set 7748467
nr 774 8467
FURNITURE SET
6 delar, Gustavian style, early 20th century, wear.
6 delar, Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Condition: slitage
2000
SEK 2700
Monday August 27 2012
at 17:43:06
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
1.000 kr
6
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
7
1.600 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
7
2.100 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.200 kr
7
2.600 kr
2.400 kr
Den Gustavianska stilen
FURNITURE SET
Condition: slitage
nr 774 8467
FURNITURE SET
Condition: slitage
Estimate: | 2000 |
Sold: | SEK 2700 |
Monday August 27 2012 |
Den Gustavianska stilen