KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13647054

nr 1364 7054

Skulptur

1800-tal, Munk, Bemålad, på träsockel. Höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:10:27

29/11 19:11:08 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska