ART / Lithographs / Litograph in colors 14193100
nr 1419 3100
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Peter Åström (b. 1946), Sweden. Signed, numbered 40/56. Litograph in colors. Sheet: 56x75cm, outer dimensions including frame: 67x87cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 40/56. Färglitografi. Bladets mått: 56x75cm, yttermått inklusive ram: 67x87cm
Peter Åström, Swedish painter born 1946.
Withdrawn
Monday September 20 2021
at 19:32:29