KONST / Litografier / Färglitografi 14818002
nr 1481 8002
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 109/110. Färglitografi. Bildmått: ca 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:54:01
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr