ART / Oil paintings / Oil painting 13351088
nr 1335 1088
OIL PAINTING
Christine Eriksson, "Strandvy på Fyn". Signed with monogram. Daterad a tergo -97. Oil on panel, 46x38cm,
Christine Eriksson, "Strandvy på Fyn". Monogramsignerad. Daterad a tergo -97. Olja på pannå, 46x38cm
SEK 100
Monday June 29 2020
at 20:55:19
24/6 23:42:28
- Thema-auction
Jun 29
Kvinnliga konstnärer
Read more about Kvinnliga konstnärer