FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 15054118
nr 1505 4118
ARMCHAIRS
one pair, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits, wear, damages.
Ett par, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits
Condition: slitage, skador
600
SEK 700
Monday November 28 2022
at 20:52:15
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr