FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 15054118

nr 1505 4118

ARMCHAIRS

one pair, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits, wear, damages.

Ett par, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits

Condition: slitage, skador

600

SEK 700

Monday November 28 2022
at 20:52:15