FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 8157574
nr 815 7574
DINING ROOM SET
5 parts, Gustavian style,
5 delar, Gustaviansk stil, 2 ilägg
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1400
Monday Mars 25 2013
at 20:03:00
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
Den Gustavianska stilen