ART / Lithographs / Litograph in colors 15042015
nr 1504 2015
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Olle Bonniér (1925-2016), Sweden. 'Rymdkurva'. Signed, numbered 32/50. Sheet: 39x28 cm, outer dimensions including frame: 47x38 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Rymdkurva". Signerad, färglitografi, numrerad 32/50. Bladets mått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
600
SEK 1600
Monday November 21 2022
at 19:34:22
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
1.000 kr
6
1.500 kr
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér