MÖBLER / Soffor / Soffa 14314333
nr 1431 4333
Soffa
Howard-modell. Längd: 188cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:42:06
100 kr
150 kr