ART / Oil paintings / Oil painting 14278116
nr 1427 8116
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad M Hardy, Skagen. Oil on canvas, 60x88, outer dimensions including frame: 63x93,
Oidentifierad konstnär. Signerad M Hardy, Skagen. Olja på duk, 60x88, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
600
SEK 250
Monday October 25 2021
at 19:34:29
100 kr
150 kr
250 kr