KONST / Litografier / Litografi 14764022
nr 1476 4022
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Slagfält. Signerad. Bildmått: 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:53:36
100 kr