ART / Lithographs / Litograph in colors 16034221
nr 1603 4221
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Marc Chagall (1887-1985), France. Numrerad 353/375, no signature. Litograph in colors, Image dimensions: 59x43 cm, outer dimensions including frame: 77x62, missing glass.
LITOGRAPH IN COLORS, Numrerad 353/375, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 59x43 cm, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Condition: saknar glas
1000
SEK 1600
Monday Mars 4 2024
at 18:34:49
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall