ART / Lithographs / Litograph in colors 13535143
nr 1353 5143
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike (EFTER). "L´christ a l`horloge" ur J Lassaigne. Sheet: 23x20 cm. No signature, löst blad, ej sign.
LITOGRAPH IN COLORS, Marc Chagall (1887-1985), Frankrike (EFTER). "L´christ a l`horloge" ur J Lassaigne. Bladets mått: 23x20 cm. Ej signerad
Condition: löst blad, ej sign
800
SEK 500
Monday October 12 2020
at 19:41:21
12/10 15:44:16
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall