Ã–VRIGT / Speglar / Spegelskänk 5508706

nr 550 8706

Spegelskänk

20-tal Ek, längd: 150, djup: 54, höjd: 155

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:47:11