Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 9255107



*

nr 925 5107


SIDEBOARD

Troeds, Arild Design Nils Jonsson, length: 190, width: 42, height: 78,


Troeds, Arild Design Nils Jonsson, längd: 190, djup: 42, höjd: 78


Estimate:

4000

Sold:

SEK 6600

Auction date:

Monday November 17 2014
at 19:34:19


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/11 08:58:36 1      3.000 kr
16/11 17:00:23 2      5.000 kr
17/11 12:13:47 1      4.000 kr
17/11 12:13:47 2      4.200 kr (Robot)
17/11 12:14:09 1      5.000 kr
17/11 12:14:09 2      5.000 kr (Robot)
17/11 12:14:54 1      6.000 kr
17/11 13:42:02 2      6.000 kr
17/11 13:42:02 1      6.000 kr (Robot)
17/11 13:43:04 2      6.400 kr
17/11 19:25:38 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 17

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: arild nils jonsson sideboard skåp troeds
  • 8118 BOOKCASE
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogany. Width: 120..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:32
  • 8119 WHAT-NOT
    painted white. Length: 53 cm, width: 30 cm, height..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8122 CUPBOARD
    Gustavian style. Length: 112 cm, width: 49 cm, hei..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:30




Ladda ner broschyr