LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 10471273
nr 1047 1273
FLOOR LAMP
Louis Poulsen, Danmark, slitage, skador.
Louis Poulsen, Danmark
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1000
Monday August 1 2016
at 19:08:57
600 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
900 kr