ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 16858140
nr 1685 8140
PASTEL
unidentified artist. Signerad Gabrielsson, dated -52, Dansande flicka, 37x30 cm, outer dimensions including frame: 43x36 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Gabrielsson, daterad -52, Dansande flicka, 37x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
400
Monday Mars 10 2025
at 20:53:20