ART / Lithographs / Litograph in colors 12257137
nr 1225 7137
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Bengt Elde (1939-2015), Sweden. 4 pcs, 390 upplaga (1 st onumrerad/osignerad), archipelago scene, 49x44, lösa blad,
LITOGRAPH IN COLORS, 4 st, 390 upplaga (1 st onumrerad/osignerad), Skärgårdsmotiv, 49x44, lösa blad
Bengt Elde, Swedish painter, born 1939, dead 2015.
1000
SEK 600
Monday December 17 2018
at 18:55:05
17/12 18:33:55