KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5384095
nr 538 4095
Akvarell
Kina 1800-tal, 90x40
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 17:52:07
400 kr
350 kr