ART / Frames / Frames 14997083
nr 1499 7083
FRAMES
5 pcs, Gustavian style, outer dimensions including frame: 27x19 - 56x41, wear, damages.
5 st, Gustaviansk stil, yttermått inklusive ram: 27x19 - 56x41 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday October 31 2022
at 18:57:58
31/10 14:41:14
Den Gustavianska stilen