ART / Lithographs / Litograph in colors 13862013
nr 1386 2013
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numbered 185/200. Subject: 60x44cm, yttermått inklusive ram: 62x46cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 185/200. Motivet: 60x44cm, yttermått inklusive ram: 62x46cm
1000
SEK 800
Monday Mars 22 2021
at 20:39:26
4/3 10:46:21
700 kr
22/3 18:50:32
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd