FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 7451313
nr 745 1313
STOOL
1950s, wear.
1950-tal
Condition: slitage
SEK 400
Monday Mars 5 2012
at 18:02:45
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr