FURNITURE / Tables / Table 5257393
nr 525 7393
TABLE
Lenght: ()
20-tal, furu, längd: 92, djup: 59, höjd: 76 (skiva med slitage)
100
SEK 700
Monday May 19 2008
at 16:42:09
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr