ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13746331

nr 1374 6331

WATERCOLOUR

unidentified artist. 19th century, seascape, 23x39,

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin, 23x39 cm. Ej signerad. Ej signerad. Ej signerad

800

SEK 700

Monday January 25 2021
at 18:49:28