ART / Lithographs / Litograph in colors 14077047
nr 1407 7047
Hans Konnman
(f. 1949), Sverige
Hans Konnman (b. 1949), Sweden. Motiv från Ålands skärgård. Signed, numbered 18/75. Subject: ca 28x38 cm, outer dimensions including frame: 42x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Motiv från Ålands skärgård. Signerad, numrerad 18/75. Motivet: ca 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Hans Andersson Konnman, Swedish artist born 1949.
1000
SEK 500
Monday July 5 2021
at 19:33:03
4/7 17:53:11