FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13804494
nr 1380 4494
CHAIRS
one pair, 1960s, wear.
ett par, 1960-tal
Condition: slitage
SEK 300
Wednesday February 24 2021
at 11:08:22
200 kr
150 kr
200 kr (budbetjänt)
250 kr