KONST / Litografier / Färglitografi 14444376
nr 1444 4376
Allan Horsak
(1937-2004), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), "violinisten". Färglitografi, bildmått: 36x28cm, yttermått inklusive ram: 52x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:26:30
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Allan Horsak
Läs mer om Allan Horsak