KONST / Litografier / Färglitografi 8771095
nr 877 1095
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Färglitografi , Olle Nordberg (1905-1986), signerad. 1972, 9/40, motivet: 71x43
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:58:40
23/2 12:39:20
23/2 22:38:02
200 kr