MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14886587

nr 1488 6587

CARPET

oriental, Bakhtiari, 160x196, wear, damages.

orientalisk, Bakhtiari, 160x196

Condition: slitage, skador

800

SEK 250

Monday September 5 2022
at 20:56:17