SILVER & METAL / Silver / Sked 4603402

nr 460 3402

Sked

Lenght: ()

förgyllt silver, franska stämplar, i etui

300

SEK 400

Monday April 2 2007
at 16:33:02

2/4 08:44:40 1      350 kr
2/4 15:09:42 2      Vinnande bud