GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 9963215
nr 996 3215
BOWLS
2 pcs, with lid, China, 19th century, nagg.
2 st, med lock, Kina, 1800-tal
Condition: nagg
800
SEK 350
Monday November 23 2015
at 18:56:08
19/11 23:24:04
300 kr
23/11 16:57:45