MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16937179
nr 1693 7179
Skåp
Ek. Sydsvenskt provinsarbete i barock. Bredd: 157 cm. Djup: 63 cm. Höjd: 181 cm, nyckel
Kondition: omarbetat slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:58:35
14/4 19:42:08