KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534027
nr 1353 4027
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Snödis över stan". Olja på duk, 45x37cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:51:57
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr