KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894287

nr 1689 4287

Arthur Percy

(1886-1976), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1954, “Väg vid strand, Djupvik, Öland“. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:12:12

21/3 00:01:02 1      Vinnande bud
21/3 09:58:40 1      justering av budtak

Arthur Percy

Läs mer om Arthur Percy