ART / Lithographs / Litograph in colors 15728128
nr 1572 8128
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 40/100, 29x21 cm, outer dimensions including frame: 46x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 40/100,29x21 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
3000
SEK 2600
Monday October 23 2023
at 18:07:14
23/10 15:30:43
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson