ART / Oil paintings / Oil painting 9098473
nr 909 8473
OIL PAINTING
unidentified artist, 19th century, signed, Engelsk kyrka, diameter: 30 cm,
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, signerad, Engelsk kyrka, diameter: 30 cm
1000
SEK 700
Monday September 1 2014
at 19:17:52
500 kr
600 kr