MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17423452
nr 1742 3452
MIRROR
late 19th century, trärelief, dekor med drakar, 104x60 ca, wear, damages.
Sent 1800-tal, trärelief, dekor med drakar, 104x60 ca
Condition: slitage, skador
600
SEK 700
Monday November 24 2025
at 19:35:01
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr