ART / Lithographs / Litographs in colors 14609530
nr 1460 9530
LITOGRAPHS IN COLORS
160st, Nordens flora II-III, CM Lindman. Litograph in colors. Sheet: 24x15cm, lösa blas,
160st, Nordens flora II-III, CM Lindman. Färglitografi. Ej signerad. Bladets mått: 24x15cm, oramade lösa blad, oramad
800
SEK 700
Monday April 11 2022
at 19:49:33
7/4 20:05:10
600 kr
11/4 19:15:01