FURNITURE / Sofas / Sofa 8948252

nr 894 8252

SOFA

3-sits, skinn/galon, length: 203, wear.

3-sits, skinn/galon, längd: 203

Condition: slitage

3000

SEK 300

Monday May 12 2014
at 19:32:39

12/5 14:24:32 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • May 12

50/60-tal

Read more about 50/60-tal