KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik+teckning 9355200

nr 935 5200

Blandteknik+teckning

Sivert Carlson, Stockholms motiv+ Waxholmsbåt, signerad, motivet: 20x28

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2015
kl 20:12:44

15/1 20:40:50 1      Vinnande bud
19/1 18:36:23 1      justering av budtak