GLASS & CERAMICS / Ceramics / Serving dish 13767400
nr 1376 7400
SERVING DISH
Glaserat lergods. Signed, 2000, 51x40,
Glaserat lergods. Signerad, 2000,51x40 cm
Condition: nagg
600
SEK 350
Monday February 1 2021
at 20:47:27
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)