KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235369
nr 1423 5369
L-Å-O, Signerad, apelsiner. Olja på duk, 29x52, yttermått inklusive ram: 39x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:02:52
100 kr
300 kr