ART / Lithographs / Litograph in colors 10974162
nr 1097 4162
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (b. 1934), Löst blad, 83/200, sheet: 47x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Mårten Andersson (f. 1934), Löst blad, 83/200, bladets mått: 47x37
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1000
SEK 1200
Monday Mars 20 2017
at 20:18:29
20/3 18:35:02
1.100 kr
20/3 20:06:24
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson