ART / Lithographs / Litograph 13636606
nr 1363 6606
LITOGRAPH
unidentified artist. Signed, sheet: 61x44cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad, bladets mått: 61x44cm
600
SEK 150
Monday November 30 2020
at 19:12:36
25/11 21:41:16
100 kr
30/11 19:07:23