KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9177168
nr 917 7168
Blandteknik
Eva Jocobson, Ansikte, signerad. , motivet: 21x16
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:42:05
13/10 17:02:12