ART / Misc. paintings / Photograph 10233037
nr 1023 3037
PHOTOGRAPH
Jan Bengtsson, nude study, "Platinum Palladium", Signerad och daterad på Passepartout, -93, sheet: 20 x 25,
Jan Bengtsson, Nakenstudie, "Platinum Palladium", Signerad och daterad på Passepartout, -93, bladets mått: 20 x 25
4000
SEK 1500
Monday Mars 7 2016
at 20:51:39
5/3 19:00:43